Veckoauktion den 5 juni 2001

  • Sortera efter

  • 7056
    OLJA 1800-tal, interiör, 21x15
    UTGICK

    5 juni kl 17:00
  • 7058
    OLJA Mansporträtt, Italien, 1600-tal, 98x71
    UTGICK

    5 juni kl 17:00
  • 7051
    OLJA Herrporträtt, 1700-tal, 76x64
    UTGICK

    5 juni kl 17:00
  • 9048 TUSCH
    Såld: 800 kr

    Såldes den 5 juni 2001
  • 9013 Vas
    Rörstrand, Jugend, H11
    Såld: 900 kr

    Såldes den 5 juni 2001
  • 9012 Vas
    Rörstrand, Jugend, H16, (nagg)
    Såld: 2.700 kr

    Såldes den 5 juni 2001

Ladda ner broschyr